RC-02K3323FT
MFR.Part #
RC-02K3323FT
JLCPCB Part #
C324945
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS