VHF060303HQ33NJT
MFR.Part #
VHF060303HQ33NJT
JLCPCB Part #
C211337
Description
1.8GHz 1.8Ω 110mA 12@300MHz 33nH Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS