KM450M151SI225*30TA-1A3ET
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
KM450M151SI225*30TA-1A3ET
JLCPCB Part #
C7211176
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 450V ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS