RC025M331LO8*12TH-2A1Et
MFR.Part #
RC025M331LO8*12TH-2A1Et
JLCPCB Part #
C365782
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 330uF 670mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS