PBD050M101F090RR1B
MFR.Part #
PBD050M101F090RR1B
JLCPCB Part #
C22388853
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.1A@100kHz 3.5mm 40mΩ@100kHz 50V 8mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS