EMF1JM221WE0D00R
MFR.Part #
EMF1JM221WE0D00R
JLCPCB Part #
C28045564
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 220uF 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS