EGN2GM4R7F10OT
MFR.Part #
EGN2GM4R7F10OT
JLCPCB Part #
C155541
Package
Plugin,D8xL10mm
Description
10mm 12000hrs@105℃ 3.5mm 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS