SPZ0JM471E08O00RER8K
MFR.Part #
SPZ0JM471E08O00RER8K
JLCPCB Part #
C160672
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 5.7A@100kHz 6.3V 6.3mm 8mm 8mΩ@100kHz ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS