ERJ1JM221G16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1JM221G16OT
JLCPCB Part #
C160197
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16mm 220uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS