HQ06W2F4300T5E
MFR.Part #
HQ06W2F4300T5E
JLCPCB Part #
C2792741
Description
-55℃~+155℃ 200V 430Ω 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS