0201WMF5104TEE
MFR.Part #
0201WMF5104TEE
JLCPCB Part #
C473530
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.1MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS