HQ06W2F1101T5E
MFR.Part #
HQ06W2F1101T5E
JLCPCB Part #
C2792622
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS