HP03W5F6200T5E
MFR.Part #
HP03W5F6200T5E
JLCPCB Part #
C2774284
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS