HQ05W3J0565T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0565T5E
JLCPCB Part #
C2792574
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.6MΩ ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS