HQ05W3J0165T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0165T5E
JLCPCB Part #
C2792484
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 150V 333mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS