0805W8F390LT5E
Extended
MFR.Part #
0805W8F390LT5E
JLCPCB Part #
C78470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS