NQ07W2J0472T5E
MFR.Part #
NQ07W2J0472T5E
JLCPCB Part #
C2781297
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS