RN73R2ETTD2081F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2081F10
JLCPCB Part #
C4146113
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS