CS07W2J012LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS07W2J012LT5E
JLCPCB Part #
C2772147
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS