NQ07W2F5604T5E
MFR.Part #
NQ07W2F5604T5E
JLCPCB Part #
C2781152
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6MΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS