MFR0S2F1000A20
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MFR0S2F1000A20
JLCPCB Part #
C58588
Package
Plugin,D2.7xL9mm
Description
100Ω 250V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.7xL9mm Through Hole Resistors ROHS