1206W4F1200T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F1200T5E
JLCPCB Part #
C14661
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS