NQ07W2F1101T5E
MFR.Part #
NQ07W2F1101T5E
JLCPCB Part #
C2781034
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS