CQ07W2J0152T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0152T5E
JLCPCB Part #
C2771434
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS