SG73S2E1RTTD2872F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2872F
JLCPCB Part #
C6222289
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS