1206W4F2100T5E
MFR.Part #
1206W4F2100T5E
JLCPCB Part #
C422566
Description
-55℃~+155℃ 200V 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS