NQ06W4F5900T5E
MFR.Part #
NQ06W4F5900T5E
JLCPCB Part #
C2780854
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 590Ω ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS