NQ02WGF4300TCE
- MFR.Part #
- NQ02WGF4300TCE
- JLCPCB Part #
- C2779837
- Description
- -55℃~+155℃ 100V 430Ω 62.5mW ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS