TC0325D1871T5E
MFR.Part #
TC0325D1871T5E
JLCPCB Part #
C425460
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS