TC0525B1002T5E
MFR.Part #
TC0525B1002T5E
JLCPCB Part #
C55866
Description
10kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS