NQ06W4F1204T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ06W4F1204T5E
JLCPCB Part #
C2780736
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 250mW ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS