0402WGF8062TCE
MFR.Part #
0402WGF8062TCE
JLCPCB Part #
C25921
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS