NQ1007J0113T4E
MFR.Part #
NQ1007J0113T4E
JLCPCB Part #
C2781529
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS