NQ1007J0133T4E
MFR.Part #
NQ1007J0133T4E
JLCPCB Part #
C2781542
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 750mW ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS