NQ05W8F5621T5E
MFR.Part #
NQ05W8F5621T5E
JLCPCB Part #
C2780544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.62kΩ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS