0201WMF4224TEE
MFR.Part #
0201WMF4224TEE
JLCPCB Part #
C423528
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.22MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS