NQ05W8F1621T5E
MFR.Part #
NQ05W8F1621T5E
JLCPCB Part #
C2780435
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW 150V ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS