1206W4F620LT5E
MFR.Part #
1206W4F620LT5E
JLCPCB Part #
C25341
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS