NQ03WAJ0271T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0271T5E
JLCPCB Part #
C2780311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS