CQ07W2F2401T5E
MFR.Part #
CQ07W2F2401T5E
JLCPCB Part #
C2765685
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS