4D03WGF2002T5E
MFR.Part #
4D03WGF2002T5E
JLCPCB Part #
C425230
Description
20kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS