HV05W8F1073T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV05W8F1073T5E
JLCPCB Part #
C2778935
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS