TC0525B1502T5J
MFR.Part #
TC0525B1502T5J
JLCPCB Part #
C516836
Description
-55℃~+155℃ 150V 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS