TC0525F3901T5J
MFR.Part #
TC0525F3901T5J
JLCPCB Part #
C517461
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS