25121WF430LT4F
MFR.Part #
25121WF430LT4F
JLCPCB Part #
C64339
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS