HV03WAJ0135T5E
MFR.Part #
HV03WAJ0135T5E
JLCPCB Part #
C2778872
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 100mW 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS