HV03WAJ0115T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HV03WAJ0115T5E
JLCPCB Part #
C2778868
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS