HV03WAJ0435T5E
MFR.Part #
HV03WAJ0435T5E
JLCPCB Part #
C2778903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS