CQ07W2F4703T5E
MFR.Part #
CQ07W2F4703T5E
JLCPCB Part #
C966317
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS