1210W2J0245T5E
MFR.Part #
1210W2J0245T5E
JLCPCB Part #
C407153
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS